Гана перемогла Південну Корею у неймовірному матчі з п’ятьма голами

Корейська збірна відігралася з 0:2, але не втримала нічийного рахунку

Південна Корея – Гана 2:3 огляд матчу, відео голів за 28 листопада

Южная Корея - Гана. Фото - Getty Images

Гана обіграла Південну Корею (3:2) в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022.

У першому таймі Гана зробила вагомий заділ на підсумкову перемогу, забивши два м’ячі. Результативні удари на рахунку Мохаммеда Салісу та Мохаммеда Кудуса.

Південна Корея не здалася і відігралася у другому таймі. Протягом трьох хвилин дубль зробив Чо Кі Сон.

На 68-й хвилині Кудус повернув перевагу Гані. Корейська збірна не змогла зрівняти рахунок вдруге.

Гана набрала три очки та піднялася на друге місце у квартеті H. Південна Корея з одним очком замикає турнірну таблицю квартету.

Сьогодні в рамках групи H також зіграють Португалія та Уругвай. Початок – о 21:00 за київським часом.

У заключному турі групового етапу Гана зіграє з Уругваєм, а Південна Корея – з Португалією. Матчі відбудуться 2 грудня.