Хет-трик Йилмаза приніс Туреччині перемогу над Нідерландами в стартовому матчі відбору на ЧС-2022

Нідерландці ледь не відігралися з рахунку 0:3

Турция - Нидерланды. Фото - Getty Images

Нідерланди на виїзді програли Туреччині (2:4) в матчі 1-го туру відбіркового турніру на чемпіонат світу-2022.

Господарі поля зробили вагому заявку на підсумкову перемогу, забивши два м’ячі в першому таймі. Дубль оформив 35-річний нападник Лілля Бурак Їлмаз.

Після перерви Хакан Чалханоглу довів рахунок до розгромного. На 75-й хвилині Нідерланди відзначилися зусиллями Деві Классена, а через хвилину Люк Де Йонг скоротив відставання гостей до мінімуму.

Однак відігратися Нідерландам не вдалося. На 81-й хвилині Йилмаз встановив остаточний рахунок зустрічі, забивши прямим ударом зі штрафного.

Відзначимо, що в компенсований час Нідерланди не реалізували пенальті. Голкіпер турецької команди Угурджан Чакир відбив удар Мемфіса Депая.

27 березня Туреччина на виїзді зіграє з Норвегією, а Нідерланди приймуть Латвію.

Сьогодні в рамках відбіркової групи G відбутися ще два матчі: Гібралтар – Норвегія і Латвія – Чорногорія. Початок – о 21:45.

Відбір на ЧС-2022. Група G. 1-й тур
Туреччина – Нідерланди – 4:2 (2:0)
Голи: Йилмаз, 15, 34 (пен.), 81, Хакан Чалханоглу, 46 – Классен, 75, Л. Де Йонг, 76
Незабитий пенальті: Депай, 90+5 (воротар)