Камерун та Сербія зіграли внічию у результативному матчі на ЧС-2022

Команди забили шість голів на двох

Камерун – Сербія 3:3 огляд матчу, відео голів за 28 листопада

Камерун - Сербия, фото - Getty Images

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу збірна Камеруну зіграла внічию з командою Сербії з рахунком 3:3.

Африканська збірна першою відкрила рахунок у грі – відзначився Шарль Кастеллетто. Але наприкінці першого тайму серби не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед завдяки голам Страхіні Павловича та Сергєя Мілінковіча-Савіча.

Після перерви третій м’яч команди Сербії забив Александар Мітрович, але до кінця гри камерунці зуміли зрівняти рахунок зусиллями Венсана Абубакара та Еріка Чупо-Мотінга.

Після цього матчу обидві команди набрали по одному очку. Камерун знаходиться на третій позиції групи G, а Сербія посідає четверте місце. В іншому матчі квартету сьогодні зіграють збірні Бразилії та Швейцарії, початок гри о 18:00 за київським часом.

У третьому турі групового раунду ЧС-2022 Камерун зіграє з Бразилією, а Сербія гратиме проти Швейцарії.

• Чемпіонат світу. Група G. 2-й тур

Камерун – Сербія – 3:3 (1:2)

Голи: Кастелетто, 29, Абубакар, 63, Чупо-Мотінг, 66 – Павлович, 45+1, Мілінкович-Савіч, 45+3, Мітрович, 53