Найкращим гравцем матчу Камерун – Сербія став форвард африканців Абубакар

На його рахунку гол+пас

Найкращим гравцем матчу Камерун – Сербія став форвард африканців Абубакар - Чемпіонат світу-2022

Венсан Абубакар, фото - Getty Images

Нападник збірної Камеруну Венсан Абубакар став найкращим гравцем матчу проти Сербії (3:3) у другому турі групового етапу чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Форвард вийшов на заміну на початку другого тайму за рахунку 3:1 на користь Сербії. На 63-й хвилині Абубакар відіграв один м’яч. А ще за три хвилини він асистував Еріку Чупо-Мотингу, який рахунок зрівняв.

Зігравши внічию з Сербією, Камерун набрав одне очко і перебуває на третій позиції групи G. 2 грудня у третьому турі групового раунду ЧС-2022 Камерун зіграє з Бразилією.

Нагадаємо, перед матчем проти Сербії через сварку з головним тренером розташування збірної Камеруну на ЧС-2022 залишив основний голкіпер Андре Онана.