Німеччина на виїзді легко перемогла Ісландію у відборі на чемпіонат світу

Німці закріпилися на першому місці своєї групи

Исландия - Германия, Getty Images

В рамках групи “J” відбору на чемпіонат світу-2022 в Катарі збірна Німеччини на виїзді легко перемогла Ісландію – 4:0.

Німці дуже швидко вийшли вперед – вже на 4-й хвилині відзначився Серж Гнабрі. Ще до перерви другий м’яч Бундестім забив Антоніо Рюдігер, відзначившись на 24-й хвилині.

Виправити ситуацію в другому таймі ісландці не змогли, а ось Німеччина відзначилася ще двічі: на 56-й хвилині забив Лерой Сане, а на 89-й – Тімо Вернер.

Німеччина зміцнила своє перше місце в групі “J”, відірвавшись від другої Вірменії. Ісландія займає п’яту позицію.

8 жовтня німці приймуть Румунію, а Ісландія в той же день вдома зустрінеться з Вірменією.