Німеччина у результативному матчі обіграла Коста-Рику, але вибула з чемпіонату світу

Бундестім посів третє місце у групі Е

Коста-Рика – Німеччина 2:4 огляд матчу, відео голів за 1 грудня

Коста-Рика - Германия, фото - Getty Images

Німеччина у драматичному матчі обіграла Коста-Рику в останньому турі групового раунду чемпіонату світу-2022 у Катарі – 4:2.

Німці швидко вийшли вперед, вже на десятій хвилині відзначився Серж Гнабрі. Німеччина контролювала хід поєдинку і пішла на перерву за мінімальної переваги.

У середині другого тайму Коста-Рика перевернула перебіг зустрічі. Техеда та Варгас забили два м’ячі, і на деякий час саме костариканці опинилися в зоні плей-оф.

Однак невдовзі Кай Гаверц зрівняв рахунок, а потім знову вивів Німеччину вперед. Крапку в матчі поставив Ніклас Фюллькруг, який буквально заніс четвертий м’яч у ворота Наваса.

Зазначимо, що свій 19-й матч на чемпіонатах світу провів Мануель Ноєр. Капітан Бундестім став одноосібним лідером серед воротарів за матчами на мундіалі за всю історію.

Німеччина здобула єдину перемогу на турнірі та набрала чотири очки. Бундестім завершив чемпіонат світу на третьому місці, пропустивши вперед Іспанію за різницею забитих та пропущених голів.

Коста-Рика залишилася на останній сходинці з трьома очками. Обидві команди вибули із чемпіонату світу.