Швейцарія в більшості перемогла Північну Ірландію

Три очки швейцарцям принесли голи Цубера і Фасснахта

Швейцария - Северная Ирландия. Фото - Getty Images

Швейцарія на своєму полі обіграла Північну Ірландію (2:0) в матчі відбору на чемпіонат світу-2022.

Вже на 4-й хвилині зустрічі Денис Закарія вивів швейцарців вперед, але гол півзахисника був скасований після перегляду відеоповтору.

У кінцівці першого тайму Північна Ірландія залишилася в меншості – другу жовту картку отримав Джамал Льюїс. Швейцарія скористалася чисельною більшістю і повела в рахунку завдяки голу Стівена Цубера на 45+3-й хвилині.

У компенсований час Швейцарія відзначилася ще раз зусиллями Крістіана Фасснахта.

Швейцарія посідає друге місце у відбірковій групі C, поступаючись Італії трьома очками. Північна Ірландія йде на третій позиції.

12 жовтня Швейцарія на виїзді зіграє проти Литви, а Північна Ірландія – проти Болгарії.