favbet

Україна на виїзді зіграла внічию з Францією у відборі на ЧС-2022

Вдалий старт команди Шевченка

Франция - Украина. Фото - Getty Images

Збірна України зіграла внічию з Францією (1:1) в гостьовому матчі 1-го туру відбіркового турніру на чемпіонат світу-2022.

На 19-й хвилині зустрічі діючі чемпіони світу вийшли вперед. Антуан Грізманн прицільно пробив у дальній кут воріт з лінії штрафного майданчика. Це 34-й м’яч форварда за національну команду і за цим показником він порівнявся з Давидом Трезеге.

У першому таймі Франція ще кілька разів загрожувала воротам Георгія Бущана, але подвоїти перевагу господарям поля не вдалося. Після перерви Україна відігралася. М’яч після удару Сергія Сидорчука і рикошету від Преснеля Кімпембе закотився у ворота французів.

Команда Дідьє Дешама спробувала вирвати перемогу, але синьо-жовтим вдалося втримати нічийний рахунок.

Наступний матч в рамках групи D Україна проведе 28 березня в Києві проти Фінляндії. Франція в той же день зіграє з Казахстаном.