Україна в компенсований час втратила перемогу над Казахстаном в дебютному матчі Петракова

Драма в Нур-Султані

Казахстан - Україна - 2:2 огляд матчу, відео голів за 1 вересня

Казахстан - Украина. Фото - Getty Images

Україна на виїзді зіграла внічию з Казахстаном (2:2) в матчі 4-го туру відбірного турніру чемпіонату світу-2022 року.

Українці вийшли вперед вже на другій хвилині зустрічі. Роман Яремчук відкрив рахунок ефектним ударом зльоту.

У першому таймі підопічні Олександра Петракова створили ще декілька 100-відсоткових нагод, але не змогли втілити їх в голи.

У другій половині гри синьо-жовті продовжили тринькати моменти. Микола Матвієнко та Едуард Соболь вийшли на “рандеву” з казахським голкіпером, але той впорався з їх ударами.

Розплата настала на 74-й хвилині: свій момент реалізував Руслан Валіуллін.

Перемогу національній команді в своєму дебютному матчі міг принести Данило Сікан. Форвард Шахтаря вивів синьо-жовтих вперед в компенсований час.

Але на 96-й хвилині Валіуллін оформив дубль і приніс Казахстану нічию.

Відзначимо, що сьогоднішній матч став дебютним для Олександра Петракова в якості виконуючого обов’язки головного тренера збірної України.

Тепер в активі нашої збірної чотири очки і друге місце в групі. Але у збірної Фінляндії, у якої два очки, зіграно на дві гри менше.

У суботу, 4 вересня, синьо-жовті зіграють з Францією в Києві.