Японія несподівано перемогла Іспанію та посіла перше місце у групі E

Обидві збірні вийшли в плей-оф чемпіонату світу-2022

Японія – Іспанія 2:1 огляд матчу, відео голів за 1 грудня

Япония - Испания. Фото - Getty Images

Іспанія несподівано програла Японії (1:2) у заключному турі групової стадії чемпіонату світу-2022.

Команда Луїса Енріке повела в рахунку на 11-й хвилині зустрічі – Альваро Мората замкнув подачу Сесара Аспілікуети. Це третій гол форварда Атлетіко на поточній світовій першості.

На початку другого тайму Японія шокувала іспанців, забивши два м’ячі протягом трьох хвилин. Результативними ударами відзначилися Ріцу Доан та Ао Танака. Іспанія до кінця зустрічі так і не спромоглася відігратися.

Дивіться також: Японія – Іспанія. Відео голів та огляд матчу

Японія здобула другу перемогу на ЧС-2022 і з шістьма очками в активі посіла перше місце в групі E. Іспанія з чотирма очками розташувалася на другій позиції, випередивши Німеччину завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів. Останнє місце у квартеті посіла Коста-Рика.

В 1/8 фіналу Японія 5 грудня зіграє з Хорватією. Іспанія 6 грудня зустрінеться з переможцем групи F – Марокко.