Збірна Марокко в серії пенальті обіграла Іспанію і вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2022

Героєм зустрічі став воротар Атлаських левів Буну, який відбив два удари з одинадцятиметрової позначки

Марокко - Іспанія 0:0, 3:0 по пен. огляд матчу, відео голів за 6 грудня

Марокко - Испания. Фото - Getty Images

Іспанія у серії післяматчевих пенальті програла Марокко в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022.

У першому таймі команда Луїса Енріке більше володіла м’ячем, проте завдала по воротах суперника лише одного удару (у Марокко – три удари). Після перерви Фурія Роха частіше загрожувала воротам марокканців, але забити гол іспанцям не вдалося.

У додатковий час команди також не виявили переможця – 0:0. Доля путівки до чвертьфіналу світової першості вирішилася у серії пенальті.

Іспанці не забили жодного пенальті та поступилися 0:3. Удари Карлоса Солера та Серхіо Бускетса відбив воротар марокканців Яссін Буну, а Пабло Сарабыя пробив в штангу.

У 1/4 фіналу Марокко зіграє проти переможця сьогоднішнього матчу між Португалією та Швейцарією (початок – о 21:00). Зазначимо, що для Атлаських левів це буде перший чвертьфінал світової першості в історії.