Копа Америка: Бразилія вирвала перемогу у Колумбії, нічия Еквадора і Перу

Вирішальний м'яч Селесао забили на десятій компенсованій хвилині

Бразилия, Getty Images

В рамках четвертого туру групового етапу Копа Америка відбулися дві гри групи «В». Бразилія переграла Колумбію, а Еквадор і Перу зіграли внічию.

Команда Тіте довгий час поступалася в рахунку після голу Луїса Діаса на 10-й хвилині, однак спершу на 78-й хвилині відзначився Роберто Фірміно, а згодом вже в компенсований час перемогу Бразилії приніс Каземіро — 2:1. Селесао здобули третю перемогу поспіль і вийшли в плей-оф.

В іншій грі групи «В» Еквадор виграв перший тайм у Перу після автоголу Ренато Тапії та м’яча Аїртона Пресіадо, проте в другій половині перуанці звели рахунок до нічиєї зусиллями Джанлуки Лападули і Андре Каррільо. 2:2.

Завтра розіграш Копа Америка продовжиться матчами групи «А» Болівія — Уругвай і Чилі — Парагвай.

Бразилія — Колумбія — 2:1 (0:1)
Голи: Фірміно, 78, Каземіро, 90+10 — Луїс Діас, 10

Еквадор — Перу — 2:2 (2:0)
Голи: Тапія, 23 (автогол), Пресіадо, 45+3 — Лападула, 49, Каррілью, 54