Дебютний гол Михайличенко допоміг Андерлехту обіграти Сент-Трюйден

Неймовірний дебют українця в Вищій лізі Бельгії.

Андерлехт. Фото - Getty Images

Андерлехт українського захисника Богдана Михайличенко вдома обіграв Сент-Трюйден в другому турі Вищої ліги Бельгії – 3:1.

У першій половині зустрічі відзначився українець Михайличенко, для якого цей матч був дебютним у складі бельгійського клубу – Богдан точним ударом завершив індивідуальний рейд з середини поля на 41-й хвилині.

Після перерви Сент-Трюйден залишився в меншості, чим Андерлехт швидко скористався – різницю в рахунку збільшив Діматі після розіграшу штрафного. В кінці матчу гості, будучи в меншості, відіграли один гол зусиллями Балонго, однак остаточний рахунок зустрічі в компенсований час встановив Тау.

Богдан Михайличенко вийшов на поле в стартовому складі і був замінений на 80-й хвилині.

У наступному турі Андерлехт 23 серпня прийме Мускрон.