favbet

Динамо-Брест з Мілевським в складі програло Шахтареві Вернидуба, але вийшло у фінал Кубка Білорусі

У матчі-відповіді команда українського тренера зробила камбек, програючи 0:2.

Динамо-Брест

facebook.com/dynamobrest

Брестське Динамо стало першим фіналістом Кубка Білорусі. У другому півфінальному матчі біло-сині програли Шахтарю Юрія Вернидуба (2:4), але вийшли в фінал завдяки домашній перемозі (2:0) в першій грі.

Ще в першому таймі Динамо забило два м’ячі і практично зняло всі питання про переможця протистояння. Але другий тайм повністю залишився за підопічними Вернидуба – Шахтар зробив камбек, забивши 4 м’ячі, але цього не вистачило для підсумкового успіху.

У складі Динамо з перших хвилин грав український нападаючий Артем Мілевський, якого замінили у другому таймі. Євген Хачеріді та Олександр Нойок пропустили звітну гру.

Другий фіналіст Кубка Білорусі визначиться сьогодні пізніше, після матчу-відповіді БАТЕ і Славії.