Динамо-Брест завдяки голу українця Бєлєнького зіграло внічию з мінським Динамо

Другий м'яч Станіслава в сезоні

Станислав Беленький, facebook.com/dynamobrest/

Український нападник Динамо-Брест Станіслав Бєлєнький відзначився голом у матчі 4-го туру чемпіонату Білорусі проти мінського Динамо (1:1).

Бєлєнький забив на 71-й хвилині, коли його команда мінімально поступалася. Відзначимо, що за Динамо Мінськ зі стартових хвилин на поле вийшов українець Андрій Бацула.

22-річний Станіслав виступає за Динамо-Брест на правах оренди з словацької Дунайської Стреди. В Україні він виступав за Олімпік і Рух, а також грав за польський Заглембе Сосновець.

Це вже другий гол Бєлєнького в нинішньому сезоні. Він також відзначився в першому турі чемпіонату Білорусі проти Супутника (4:0).

Динамо-Брест займає друге місце турнірної таблиці чемпіонату Білорусі.