Динамо обіграло Шахтар у матчі юнацьких команд

Гірники зазнали першої поразки в сезоні

Динамо обіграло Шахтар у матчі юнацьких команд - Футбол

Юнацька команда Динамо обіграла Шахтар у матчі сьомого туру чемпіонату України U-19 – 2:0.

Кияни активно розпочали поєдинок, і швидко досягли результату. Гірники сфолили на Самбі Діалло у своєму штрафному майданчику, а Антон Царенко впевнено реалізував пенальті.

Динамо почало активно пресингувати господарів, зробивши ставку на контратаки. Наприкінці першого тайму один із випадів гостей міг стати гольовим – Антон Боль ударом головою влучив у штангу.

Після перерви динамівці закріпили перевагу. Після розіграшу кутового головою пробив Назар Балаба.

Кінцівка поєдинку пройшла в обопільних атаках. Шахтар мав нагоду скоротити відставання, тоді як кияни претендували на третій гол. Однак, до фінального свистка рахунок не змінився.

Динамо після перемоги набрало 16 очок та вийшло на друге місце чемпіонату України U-19. Шахтар зазнав першої поразки. Гірники перебувають на четвертому місці, відстаючи від киян на 3 очки та маючи гру у запасі.