Динамо перемогло Легію у благодійному матчі, Бесєдін оформив дубль

Гарна гра, неймовірна атмосфера

Динамо перемогло Легію у благодійному матчі, Бесєдін оформив дубль. Новини футболу

Артем Беседин, fcdynamo.com

12 квітня у Варшаві київське Динамо першому матчі в рамках масштабного благодійного європейського турне на підтримку України, яка відбиває масштабну військову агресію росії, обіграло місцеву Легію – 3:1.

Рахунок у матчі вже на третій хвилині зустрічі відкрив Віталій Буяльський. Відновити паритет Легія зуміла у дебюті другого тайму зусиллями Стржалека. Перемогу Динамо приніс Артем Бесєдін, скориставшись передачами Бульяського та Шепелєва.

До, під час та після матчу Легія – Динамо здійснюється збір коштів для вирішення найгостріших гуманітарних проблем, що виникли через повномасштабну війну росії в Україні. Зокрема, фінансовий збір здійснюватиметься на офіційні рахунки Міністерства соціальної політики України в НБУ, а кошти будуть спрямовані на задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців та громадян, які через бойові дії залишили місце свого проживання.

Рано вранці 24 лютого росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна проти росії триває вже 48-й день.

Легія – Динамо – 1:3

Голи: Стржалек, 54 – Буяльський, 3, Бєсєдін, 57, 71