Динамо U-19 програло Бенфіці і посіло друге місце у групі Юнацької ліги УЄФА

Кияни втратили шанс вийти в 1/8 фіналу безпосередньо та зіграють у 1/16 з одним із переможців шляху чемпіонів країн

Бенфіка U-19 - Динамо U-19 1:0 огляд матчу, відео голів за 8 грудня

Динамо U-19, фото - fcdynamo.com

У матчі шостого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА Динамо на виїзді поступилося Бенфіці з рахунком 0:1.

Єдиний м’яч зустрічі лісабонці забили у першому таймі, коли на 44-й хвилині голом відзначився Луїс Семеду. Догравали зустріч підопічні Ігоря Костюка у меншості – на 77-й хвилині другу жовту картку отримав Володимир Бражко.

Юнацька команда Динамо в останньому турі групи “Е” опустилася з першого на другий рядок і тепер зіграє не безпосередньо в 1/8 фіналу турніру, а лише в 1/16, де біло-сині зіграють з одним із переможців колії чемпіонів країн.

Перше місце групи зайняла Бенфіка, а втратили шанси на вихід до плей-офф юнацькі команди Барселони та Баварії.