Дубль і асист Шведа допомогли Мехелену здобути перемогу в матчі чемпіонату Бельгії (відео)

Українець забив вирішальний м'яч у компенсований час

Марьян Швед. Фото - Photo News

Український вінгер Мехелена Мар’ян Швед зробив дубль і віддав результативну передачу в матчі 22-го туру чемпіонату Бельгії проти Васланд-Беверена (3:2).

Швед вийшов в старті Мехелена. На 9-й хвилині поєдинку українець асистував Сенді Велшу, який вивів Мехелен вперед. В середині першого тайму Мар’ян подвоїв перевагу команди.

Після перерви Васланд-Беверен зрівняв рахунок. У компенсований час Швед забив ще раз і приніс Мехелену перемогу.

Мар’ян виступає за Мехелен на правах оренди з Селтіка. У нинішньому сезоні 23-річний українець провів 10 матчів в чемпіонаті Бельгії, забив три голи і віддав один асист.

Мехелен йде на десятому місці чемпіонату Бельгії. Наступний матч команда Шведа проведе 30 січня проти Генка.