Дубль українця Габовди допоміг Торпедо-БелАЗ обіграти Динамо-Брест Мілевського

Клуб з Жодіно обіграв суперника - 3:2

Габовда Торпедо-БелАЗ

Юрий Габовда. Фото - torpedo-belaz.by

Український півзахисник Торпедо-БелАЗ Юрій Габовда зробив дубль в матчі 28-го туру чемпіонату Білорусі проти Динамо-Брест (3:2).

Габовда вийшов в старті Торпедо-БелАЗ. На 56-й хвилині він зрівняв рахунок в матчі (1:1), а на 73-й хвилині вивів команду з Жодіно вперед (2:1). В епізоді з другим голом українцеві асистував Липе Велозу – бразилець виступає за білоруський клуб на правах оренди з ПФК Львів.

На рахунку 31-річного Габовди п’ять голів у восьми матчах чемпіонату Білорусі. Він приєднався до Торпедо-БелАЗ в серпні.

Весь поєдинок за Торпедо-БелАЗ провів і орендований з Динамо захисник Алан Ауссі. На 31-й хвилині він отримав жовту картку.

У складі Динамо-Брест ігровий час отримали півзахисник Олександр Нойок та нападник Артем Мілевський. Форвард був замінений на 74-й хвилині. Захисник Євген Хачеріді не потрапив в заявку на матч.

Торпедо-БелАЗ йде на четвертому місці чемпіонату Білорусі, Динамо-Брест займає п’яту позицію.