Дубль Зубкова не допоміг Ференцварошу обіграти МТК

Фраді вели 2:0, але втратили перемогу в матчі

Зубков

Александр Зубков. Фото - Getty Images

Український вінгер Ференцвароша Олександр Зубков відзначився дублем у матчі 23-го туру чемпіонату Угорщини проти МТК Будапешт (2:2).

Вже на 1-й хвилині зустрічі Зубков вивів Фраді вперед. У середині першого тайму українець подвоїв перевагу Фраді. Всього в нинішньому сезоні вінгер забив чотири голи за угорську команду.

Після перерви МТК відігрався. Команда Сергія Реброва могла вирвати перемогу в матчі, але на 81-й хвилині Роберт Мак не реалізував пенальті.

Ще один українець у складі Ференцвароша Ігор Харатін не потрапив до заявки на матч.

Ференцварош впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини, випереджаючи найближчого переслідувача на 15 очок.