Есеола віддав ассист і не реалізував пенальті у матчі чемпіонату Казахстану (відео)

Українець допоміг Кайрату добути вольову перемогу над Жетису

Адеринсола Эсеола. Фото - fckairat.com

Український нападник Кайрата Адерінсола Есеола допоміг команді перемогти Жетису (4:2) в матчі 13-го туру чемпіонату Казахстану.

Есеола почав поєдинок на лаві запасних. На початку другого тайму форвард вийшов на заміну, а на 56-й хвилині асистував Абате Аймбетову – 2:2.

На 59-й хвилині Есеола заробив пенальті. Однак українець з одинадцятиметрової позначки не зумів переграти воротаря Жетису. До кінця зустрічі Кайрат забив двічі і здобув перемогу 4:2.

У поточному сезоні Есеола провів 12 матчів в чемпіонаті Казахстану, відзначившись одним голом.

Кайрат впевнено очолює чемпіонат Казахстану, випереджаючи Астану на 11 очок. У наступному турі команда Есеола зіграє проти Каспія.