Англія обіграла Німеччину і вийшла в чвертьфінал Євро-2020

Прощальний матч Льова на чолі німецької збірної

Украина – Англия. Выбить Германию – еще не выиграть Евро-2020

Англия — Германия, Getty Images

Англія обіграла Німеччину в матчі 1/8 фіналу Євро-2020.

Перший гол довелося чекати 75 хвилин, після чого з передачі Люка Шоу рахунок відкрив Рахім Стерлінг.

За чотири хвилини до кінця основного часу крапку в матчі поставив Харрі Кейн, якому асистував «джокер» англійців Джек Гріліш.

У чвертьфіналі підопічні Гарета Саутгейта зіграють з переможцем матчу Швеція – Україна, який стартує о 22:00 за київським часом.

Матч став для збірної Англії ювілейним, 300-м на полі столичного Уемблі, де родоначальники футболу жодного разу не програвали в рамках великих міжнародних турнірів (десять перемог і п’ять нічиїх).

Сьогоднішня зустріч стала останньою на чолі збірної Німеччини для Йоахіма Льова, якого після чемпіонату Європи на посаді змінить екс-наставник Баварії Хансі Флік.