Бесєдін покине розташування збірної України через травму, отриману в матчі зі Швецією

Форварда очікує повне обстеження в Києві

Фото - Getty Images

Нападник збірної України Артем Бесєдін покине розташування синьо-жовтих через травму, яку форвард отримав в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи проти Швеції (2:1). Про це повідомив асистент головного тренера Олександр Шовковський.

На футболіста київського Динамо очікує повне обстеження в Києві.

“На жаль, великі перемоги даються нам дорогою ціною! Ми не зможемо більше розраховувати на допомогу в наступних матчах на Артема Бесєдіна, хіба що на його підтримку, але і вона буде для нас додатковим стимулом! Ми ​​всі сподіваємося, що все обійдеться і не буде сильних пошкоджень!

Він залишає розташування команди і повертається до Києва, щоб пройти повне обстеження і повернутися ще сильнішим”, – написав Шовковський.

Нагадаємо, Бесєдін вийшов на заміну на початку першого овертайму, а через кілька хвилин змушений був покинути поле. Форвард отримав важку травму після грубого фолу з боку Маркуса Даніельссон.

Головний арбітр матчу Даніеле Орсато спочатку показав Даніельссону жовту картку, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення і вилучив футболіста збірної Швеції.

На Євро-2020 Бесєдін провів три матчі, не відзначившись результативними діями.

У чвертьфіналі турніру збірна України зіграє проти команди Англії. Зустріч відбудеться 3 липня в Римі, початок гри о 22:00.