Данія програла Фінляндії на Євро-2020. Матч переривали через Еріксена, що знепритомнів

Данці могли відігратися, але не реалізували пенальті

Телеканал Футбол 1 смотреть видеотрансляцию матча Евро-2020 Финляндия - Россия

Фото - Getty Images

Данія в Копенгагені мінімально програла Фінляндії (0:1) в матчі першого туру групи «B» Євро-2020.

Наприкінці першого тайму поєдинок був перерваний: лідер збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів і впав на газон. Хавбеку надали медичну допомогу прямо на футбольному полі і доставили в лікарню. Він уже прийшов до тями.

Зустріч була відновлена ​​майже через дві години. На 60-й хвилині матчу Фінляндія вийшла вперед після точного удару Йоеля Пог’янпало.

Данія могла відігратися, але П’єр-Еміль Хейбьєрг не реалізував пенальті. Голкіпер збірної Фінляндії Лукаш Градецькі намертво зловив м’яч після удару півзахисника.

У другому турі 16 червня Данія зіграє з Бельгією, а Фінляндія зустрінеться з Росією.