Довбик: “Напевно, це доля якась. Я все-таки дочекався шансу”

Гол форварда вивів збірну України до чвертьфіналу Євро

Артем Довбик, Getty Images

Нападник збірної України Артем Довбик поділився емоціями після перемоги над Швецією (2:1) в 1/8 фіналу Євро-2020.

24-річний форвард став героєм матчу, забивши вирішальний м’яч на 121-й хвилині. Гол Довбика дозволив Україні вперше в історії вийти до чвертьфіналу чемпіонату Європи.

“Напевно, це доля якась. У мене немає слів просто. Такий збіг обставин, що треба було виходити. Тренер сказав, що треба виходити, допомагати партнерам по команді, чекати свій момент, шанс. Я його все-таки дочекався”, – сказав Довбик.

Довбик вийшов на заміну на другий тайм і став автором самого пізнього переможного гола в історії чемпіонатів Європи. Артем побив рекорд легендарного Мішеля Платіні.

В 1/4 фіналу Євро Україна зіграє з Англією в Римі. Матч на Стадіо Олімпіко відбудеться 3 липня о 22:00.