Дубль Шика допоміг Чехії обіграти Шотландію

Другий гол нападник забив з центру поля

Фото - Getty Images

У матчі першого туру чемпіонату Європи збірна Чехії обіграла команду Шотландії на її полі – 2:0.

Перемогу чеській збірній приніс дубль нападника Патрика Шика. Спочатку форвард відзначився в першому таймі ударом головою, а після перерви забив неймовірний гол з центру поля, скориставшись помилкою голкіпера Девіда Маршалла.

Шотландія мала кілька хороших моментів для взяття воріт, але Джек Хендрі потрапив в перекладину, а Ліндон Дайкс не зміг переграти голкіпера.

Збірна Чехії набрала 3 очки і тепер займає перше місце в групі D, випереджаючи Англію через кращу різницю забитих і пропущених м’ячів. Шотландія займає останнє місце в квартеті.

У наступному турі Чехія зіграє з Хорватією, а Шотландія буде протистояти Англії.