Італія розгромила Сан-Марино в товариському матчі

Команда Манчіні забила супернику сім м'ячів

Сборная Италии. Фото - Getty Images

Збірна Італії провела перший товариський матч в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2020. Команда Роберто Манчіні розгромила Сан-Марино з рахунком 7:0.

У першому таймі Італія відзначилася двічі. Голи на рахунку Федеріко Бернардескі і Джанмарко Феррарі.

Після перерви дублі Маттео Політано і Маттео Пессіни, а також гол Андреа Белотті довели рахунок до розгромного.

4 червня Італія проведе контрольний поєдинок з Чехією. Сан-Марино 1 червня зустрінеться з Косово.

На чемпіонаті Європи-2020 команда Манчіні зіграє в одній групі з Туреччиною, Швейцарією та Уельсом.

• Товариський матч

Італія – Сан-Марино – 7:0 (2:0)
Голи: Бернардескі, 32, Феррарі, 34, Політано, 49, 77, Белотті, 67, Пессіна, 75, 87