Італія розгромила Швейцарію і забезпечила собі місце в плей-офф Євро-2020

Перемогу Скуадрі Адзуррі принесли дубль Локателлі і гол Іммобіле

Фото - Getty Images

Італія на Стадіо Олімпіко виграла у Швейцарії (3:0) в матчі другого туру групи А Євро-2020.

Італія з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою. На 19-й хвилині Джорджо К’єлліні переправив м’яч в сітку, але гол не був зарахований через те, що захисник підіграв собі рукою.

На 26-й хвилині Мануель Локателлі з передачі Доменіко Берарді відкрив рахунок в матчі.

У другому таймі картина на полі не змінилася. Італія досить швидко забила вдруге. З передачі Ніколо Барелли Локателлі оформив дубль.

Крапку в матчі на 89-й хвилині поставив Чіро Іммобіле. Асистував йому Рафаел Толої.

Скуадра Адзурра стала першою командою на чемпіонаті Європи, яка забезпечила собі вихід в плей-офф турніру.

Італійці набрали шість очок, а це на п’ять більше, ніж у Швейцарії, яка залишилася третьою.

За перше місце в квартеті Італія гратиме з Уельсом 20 червня. В активі валлійців – чотири бали.