Італія в серії пенальті перемогла Англію і стала чемпіоном Європи

Доннарумма парирував два удари англійців

Италия - Англия. Фото - Getty Images

У Лондоні на Уемблі відбувся фінал Євро-2020. У вирішальному матчі континентальної першості зустрілися Італія і Англія.

Команда Гарета Саутгейта вийшла вперед вже на 2-й хвилині зустрічі після точного удару Люка Шоу. Захисник став автором найшвидшого гола в фіналах чемпіонатів Європи.

Італія відігралася в середині другого тайму зусиллями Леонардо Бонуччі. Відзначимо, що захисник – рекордсмен Скуадри Адзурри за кількістю матчів на чемпіонатах Європи.

У додатковий час команди голів не забивали. Переможець Євро-2020 визначився в серії післяматчевих пенальті: Італія виявилася сильнішою з рахунком 3:2.

У складі Англії пенальті не реалізували Маркус Рашфорд (штанга), Джейдон Санчо (воротар) і Букайо Сака (воротар). В Італії не забили Андреа Белотті (воротар) і Жоржиньо (воротар).

Італія стала чемпіоном Європи вдруге в історії. Раніше Скуадра Адзурра вигравала турнір в 1968 році. Для Англії це був перший фінал континентальної першості в історії.

Нагадаємо, що збірна України залишила Євро-2020 на стадії 1/4 фіналу. Команда Андрія Шевченка розгромно поступилася Англії (0:4).