Пікфорд встановив рекорд збірної Англії по числу хвилин без пропущеного гола

Попередній рекорд тримався з 1966 року

Джордан Пикфорд, Getty Images

Голкіпер збірної Англії Джордан Пікфорд встановив рекорд збірної Англії по числу хвилин без пропущеного гола.

З показником в 721 хвилину 27-річний Пікфорд обійшов Гордона Бенкса (720 хвилин), який встановив свій рекорд в травні-липні 1966 року.

До сьогоднішнього матчу з Данією в півфіналі Євро-2020 Пікфорд не пропускав за збірну з листопада минулого року, коли Англія поступилася Бельгії (0:2) в Лізі націй.

«Суху» серію Пікфорда обірвав датчанин Міккель Дамсгард, який забив Англії прямим ударом зі штрафного.

Пікфорд проводить 36-й матч за збірну Англії. На чемпіонаті світу 2018 року Джордан допоміг команді Гарета Саутгейта дійти до півфіналу.

На клубному рівні Пікфорд грає за Евертон, який 14 серпня розпочне новий сезон Прем’єр-ліги.