Швейцарія в серії пенальті обіграла Францію і вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Чемпіони світу несподівано покинули турнір

Франция — Швейцария, фото — Getty Images

Швейцарія в драматичному матчі 1/8 фіналу Євро-2020 сенсаційно обіграла Францію.

Основний час матчу і два екстра-тайми закінчилися з рахунком 3:3. Чвертьфіналіст визначився в серії післяматчевих пенальті.

Перший тайм залишився за збірною Швейцарії. На 15-й хвилині Гаріс Сеферовіч пробив Уго Льоріса. У Франції не виходило створити практично нічого по-справжньому небезпечного біля воріт швейцарців в першій 45-хвилинці.

На 55-й хвилині Рікардо Родрігес міг подвоїти перевагу своєї команди, але не зміг переграти Льоріса з “точки”.

Після цього Карім Бензема оформив дубль протягом двох хвилин і вивів Францію вперед. Третій гол французів на 75-й хвилині ефектним ударом забив Поль Погба.

Однак Швейцарія не збиралася здаватися: Сеферовіч забив ще раз і повернув інтригу на поле. А потім на останній хвилині основного часу Маріо Гаврановіч перевів гру в екстра-тайми.

Обидва додаткові тайми не принесли голів. У серії післяматчевих пенальті точнішими били швейцарці. Фатальний промах французів на рахунку Кіліана Мбаппе.

У чвертьфіналі чемпіонату Європи Швейцарія зіграє проти Іспанії, яка вчора обіграла Хорватію (5:3).