Словаччина і Шотландія стали останніми учасниками Євро-2020

Північна Ірландія і Сербія зупинилися за крок від континентальної першості

Словакия

Словакия. Фото - Getty Images

Шотландія і Словаччина стали останніми учасниками чемпіонату Європи-2020, обігравши Сербію і Північну Ірландію у фіналі плей-офф відповідно.

Словаччина вийшла вперед в середині першого тайму зусиллями Юрая Куцки, проте утримати переможний рахунок команді не вдалося. На 88-й хвилині Північна Ірландія відігралася – автоголом “відзначився” захисник Інтера Мілан Шкріняр.

У додатковий час словакам вдалося здобути путівку до фінальної частини Євро-2020. Перемогу Словаччини приніс Міхал Дюріш.

У Белграді Сербія і Шотландія обмінялися голами в основний час зустрічі. Гості повели в рахунку після точного удару Райана Крісті на початку другого тайму. Серби відігралися на 90-й хвилині – форвард Реала Лука Йовіч замкнув подачу Філіпа Младеновича.

В овертаймі команди також не виявили найсильнішого. Доля путівки на Євро-2020 вирішилася в серії пенальті. Гості перемогли з рахунком 5:4 – удар Александара Мітровича відбив воротар шотландців Девід Маршалл.

На Євро-2020 Словаччина зіграє в групі E з Іспанією, Швецією та Польщею. Шотландія потрапила в квартет D, де зустрінеться з Англією, Хорватією та Чехією.