Ференцварош насилу переміг Академію Пушкаша і став лідером Вищої ліги Угорщини

У перемозі взяли участь українці Ігор Харатін і Олександр Зубков

Ференцварош, fradi.hu

Ференцварош під керівництвом українського тренера Сергія Реброва здобув домашню перемогу в шостому турі Вищої ліги над Академією Пушкаша – 2:1.

Фраді пропустили вже на четвертій хвилині після голу Нуньєша, проте в кінцівці тайму господарі зрівняли рахунок завдяки голу Ісаела да Сілви.  Бразилець став героєм зустрічі, так як у другій половині зустрічі оформив дубль і приніс перемогу Ференцварошу.

Українські півзахисники Ігор Харатін і Олександр Зубков вийшли на поле з перших хвилин і провели весь матч, не відзначившись результативними діями.

Ференцварош після чотирьох зіграних матчів вийшов на перше місце – з 10 очками Фраді випереджають Академію Пушкаша на один пункт, однак у команди Реброва є одна гра в запасі.

У наступному турі Ференцварош 17 жовтня має зіграти з Кишвардою, після чого підопічні Реброва почнуть сезон в Лізі чемпіонів поєдинком з Барселоною. У паралельному матчі групи київське Динамо зіграє з Ювентусом.