Філіппов відзначився дебютним голом за Сент-Трюйден

Це не допомогло команді українця заробити очки в матчі з Беєрсхотом

Сент-Трюйден. Фото - instagram.com/stvv_officia

Український нападник Сент-Трюйдена Олександр Філіппов відзначився дебютним голом за бельгійський клуб.

Форвард забив на 44-й хвилині у грі 9-го туру Вищої ліги Бельгії проти Беєрсхота. Для 27-річного гравця сьогоднішня зустріч стала третьою в складі нової команди.

Втім, м’яч українця не допоміг його команді перемогти – Сент-Трюйден був розбитий з рахунком 6:3, а п’ять голів команда Філіппова пропустила ще до 40-й хвилині зустрічі.

Зараз Канарки займають 16-у позицію в турнірній таблиці. У наступному турі Сент-Трюйден 25 жовтня прийме Стандарт.

• Вища ліга Бельгії. 9-й тур

Беєрсхот – Сент-Трюйден – 6:3 (5:1)

Голи: Гольцгаузер, 2, 25 (пен.), Тіссудалі, 17, 34, Броньо, 40, Кулібалі, 57 – Філіппов, 44, Сузукі, 49, Назон, 74.