Гент програв Кортрейку Макаренка, Яремчука видалили в першому таймі

Індіанці опустилися на дев'яте місце

Кортрейк - Гент. Фото - twitter.com/kvkofficieel

Гент у виїзному поєдинку 19-го туру Вищої ліги Бельгії мінімально програв Кортрейку – 0:1.

У першому таймі з поля був видалений український форвард гостей Роман Яремчук. Українець відштовхнув захисника господарів Голубовича на 22-й хвилині.

Кортрейк зумів скористатися чисельною перевагою після перерви. Переможний гол на рахунку Фаїза Селемані.

Відзначимо, що крім Яремчука, участь в матчі також взяли його два співвітчизника – хавбек Кортрейка Євген Макаренко та півзахисник Гента Роман Безус.

Гент опустився на дев’яте місце в чемпіонаті Бельгії, Кортрейк ж набрав 26 очок і вийшов на восьму позицію. У наступному турі Індіанці 10 січня зіграють з Беєрсхотом, а Кортрейк днем ​​раніше гратиме з Генком.