Гент програв Левену перед матчем ЛЧ проти Динамо

Яремчук пропустив поєдинок, Пластун і Безус отримали ігровий час

Гент - Динамо - где смотреть трансляцию матча

Гент, twitter.com/KAAGent

Гент програв Левену (2:3) в домашньому матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії.

Гості двічі відзначилися в кінцівці першого тайму. Результативні удари на рахунку Камаля Сова і Матьє Мертенса. На початку другої половини зустрічі Сова забив ще один гол.

На 71-й хвилині Гент скоротив відставання в рахунку – Ніклас Дорш реалізував пенальті. Через три хвилини господарі поля забив другий гол у матчі. Тім Кляйндінст також був точний з одинадцятиметрової позначки.

Весь матч за Гент провів український захисник Ігор Пластун. Півзахисник Роман Безус вийшов у старті команди і був замінений на 52-й хвилині поєдинку. Нападник Роман Яремчук не потрапив в заявку Гента. Форвард отримав травму в матчі плей-офф Ліги чемпіонів (1:2) проти Динамо.

29 вересня Гент проведе матч-відповідь плей-офф Ліги чемпіонів з Динамо. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Чемпіонат Бельгії. 7-й тур

Гент – Левен – 2:3 (0:2)
Голи: Дорш, 71 (пенальті), Кляйндінст, 74 (пенальті) – Сова, 41, 48, Мертенс, 44