Гент з голом Яремчука зіграв внічию з Мехеленом

Українець забив свій 17-й гол у поточному сезоні

Роман Яремчук, Getty Images

У поєдинку 27-го туру чемпіонату Бельгії Гент зіграв внічию з Мехеленом з рахунком 1:1.

Рахунок в матчі відкрив вже на 10-й хвилині український нападник Гента Роман Яремчук, який відзначився з передачі Таріка Тіссудалі. На 16-й хвилині рахунок зрівняв Нікола Сторм.

25-річний Яремчук забив вже 17-й гол у поточному сезоні в своєму 30 матчі за клуб у всіх турнірах. На його рахунку також п’ять асистів.

Нагадаємо, що в попередньому турі Ліги Жюпіле Роман зробив хет-трик і асист в поєдинку з Мускроном (4:1).

За Мехелен на правах оренди з Селтіка виступає український вінгер Мар’ян Швед, проте він пропустив поєдинок через травму підколінного сухожилля.

Гент займає 12-е місце турнірної таблиці чемпіонату Бельгії і 28 лютого зіграє з Брюгге. Мехелен йде на сьомому рядку.