Гент з Яремчуком, Безусом і Пластуном поступився Антверпену

Команда українців програла в третьому матчі поспіль після старту нового сезону.

Игорь Пластун, фото - Getty Images

У матчі третього туру чемпіонату Бельгії Гент на виїзді мінімально програв Антверпену (0:1). Перемогу господарям поля приніс точний удар екс-нападника Динамо Дьємерсі Мбокані.

Весь матч за Гент провів захисник Ігор Пластун. Нападник Роман Яремчук був замінений на 74-й хвилині зустрічі, півзахисник Роман Безус – на 77-й хвилині.

Сьогоднішня поразка стала для Гента третьою поспіль після старту нового сезону чемпіонату Бельгії. Раніше команда трьох гравців збірної України поступилася Сент-Трюйдену (1:2) і Кортрейку (1:2). Відзначимо, що в кожному з цих поєдинків голом відзначився Пластун.

Гент йде на останньому місці чемпіонату Бельгії. Наступний матч команда проведе 30 серпня проти Мехелена, за який на правах оренди виступає Мар’ян Швед.