Гол Безуса допоміг Генту розбити Ойр Тонгерен у Кубку Бельгії

Дебютний гол хавбека в сезоні

Роман Безус, Getty Images

Український півзахисник Гента Роман Безус відзначився забитим голом у матчі Кубка Бельгії з Ойр Тонгереном — 5:0.

Хавбек мав розпочати матч з лави запасних, однак вийшов з перших хвилин, замінивши в стартовому протоколі Маледе.

Безус забив на 33-й хвилині і відіграв весь матч — цей гол став для нього дебютним у 21 матчі за Індіанців у поточному сезоні. Його співвітчизник Ігор Пластун (14 матчів, два голи) провів увесь матч на лаві запасних.

Роман Яремчук, на рахунку якого 12 голів і чотири результативні передачі в 26 матчах, продовжує відновлення після травми і в заявці на гру не опинився.

Гент вийшов до 1/8 фіналу національного Кубка, де наступним суперником Індіанців стане Шарлеруа. Очний матч запланований на 11 лютого.