Гол Мілевського допоміг Динамо-Брест добути вольову перемогу над Городеєю (відео)

Весь матч на полі провели Нойок і Хачеріді.

Милевский

Артем Милевский. Фото - dynamo-brest.by

Український нападник Динамо-Брест Артем Мілевський відзначився голом у домашньому матчі 14-го туру Вищої ліги Білорусі проти Городеї (3:1).

На 29-й хвилині поєдинку Мілевський зрівняв рахунок в поєдинку. В середині другого тайму Артем був замінений.

Для Мілевського це четвертий гол в 14 матчах чемпіонату Білорусі. Також на рахунку нападника три ассисти.

Весь матч за Динамо-Брест провели два представники України: захисник Євген Хачеріді і півзахисник Олександр Нойок. Центрбек на 88-й хвилині отримав жовту картку.

Динамо-Брест йде на третьому місці Вищої ліги. У наступному матчі 27 червня команда Мілевського, Хачеріді і Нойка на виїзді зіграє з Нєманом.