Гол Петряка приніс Фехервару перемогу в матчі чемпіонату Угорщини

Другий гол українського вінгера в поточному сезоні

Петряк

Иван Петряк. Фото - molfehervarfc.hu

Український вінгер Фехервара Іван Петряк відзначився голом у матчі дев’ятого туру чемпіонату Угорщини проти Гонведа (2:1).

Петряк вийшов у стартовому складі Фехервара і на 54-й хвилині поєдинку зробив рахунок 2:0. На 70-й хвилині українець був замінений.

Ще один українець у складі Фехервара Євген Макаренко провів на полі весь поєдинок. На 83-й хвилині хавбек отримав жовту картку.

Це другий гол Петряка за Фехервар у поточному сезоні. Всього вінгер провів дев’ять поєдинків за угорську команду.

Фехервар посідає четверте місце в чемпіонаті Угорщини, програючи лідеру Ференцварошу чотири очки. Наступний матч команда Петряка і Макаренка проведе 22 жовтня проти Уйпешта.