Гол Яремчука допоміг Генту зробити камбек в матчі з Мехеленом Шведа

В активі Безуса - гольовий пас

Роман Яремчук, Getty Images

Гент зіграв внічию з Мехеленом (2:2) в першому матчі плей-офф чемпіонату Бельгії.

Гент програвав після першого тайму з рахунком 0:2. Точні удари в активі Ніколи Сторма і Ферді Дрейфа.

На 46-й хвилині Роман Яремчук повернув інтригу в гру. А через три хвилини Роман Безус віддав гольову передачу на Вадісом Одіджа-Офо. Більше команди голів не забили.

Мар’ян Швед, який виступає за Мехелен на правах оренди, з’явився на полі на 84-й хвилині і не відзначився гольовими діями.

Для Яремчука сьогоднішній гол став 21-м в поточному сезоні в 38 матчах у всіх турнірах. В активі Безуса три голи і шість гольових передач в 32 матчах.