Хавбек Мехелена Вранкс не забив у порожні ворота з кількох сантиметрів (відео)

Жахливий промах від 18-річного футболіста

Стадион Мехелена. Фото: twitter.com/kvmechelen

У чемпіонаті Бельгії відбувся курйозний випадок – гравець не реалізував шикарний момент біля воріт суперника, який вплинув на результат гри.

Епізод стався в поєдинку п’ятого туру Вищої ліги Бельгії між Мехеленом українського півзахисника Мар’яна Шведа і Остенде. На четвертій хвилині після метушні у штрафному, на ударну позицію перед порожніми воротами вибрався 18-річний хавбек Астер Вранкс.

Однак півзахисник оступився прямо перед воротарського лінією, в наслідок чого втратив контроль над м’ячем і не зміг вдарити по незахищеним воротам.

Відзначимо, що фінальний свисток зафіксував мінімальну поразку Мехелена – 0:1. Перемогу Остенде приніс гол Хендрі на п’ятій компенсованій хвилині до другого тайму. До слова, український півзахисник Швед в заявку на гру не потрапив.

Мехелен після п’яти турів займає 14-е місце – у команда три поразки поспіль. 20 вересня Мехелен на виїзді зіграє з Генком.