Інтер розгромив Мілан та вийшов у фінал Кубка Італії

Другий фіналіст стане відомим сьогодні

Інтер розгромив Мілан та вийшов у фінал Кубка Італії. Новини футболу

Лаутаро Мартинес, Getty Images

Інтер став першим фіналістом Кубка Італії. У матчі-відповіді 1/2 фіналу підопічні Сімоне Індзагі розгромили своїх земляків з Мілана – 3:0, оформивши собі путівку до вирішального поєдинку турніру після нульової нічиєї у першій зустрічі.

Ще до перерви Інтер забезпечив собі перевагу у два голи, завдяки м’ячам Лаутаро Мартінеса, забитим на 4-й та 40-й хвилинах. Точку у грі на 82-й хвилині поставив Робін Госсенс.

Другий півфінальний матч у відповідь Кубка Італії, в якому Ювентус прийме Фіорентину, відбудеться в середу, 20 квітня. У першому поєдинку туринці здобули мінімальну перемогу – 1:0.

Фінал Кубку Італії заплановано на 11 травня.