Кравець відзначився дублем у дебютному матчі за Коньяспор (відео)

Українець допоміг команді розгромити Бешикташ

Кравец

Фото - twitter.com/konyaspor

Український нападник Артем Кравець дебютував за Коньяспор. Форвард вийшов на заміну на початку другого тайму матчу 3-го туру чемпіонату Туреччини проти Бешикташа (4:1).

На 63-й хвилині Кравець забив другий гол Коньяспора в матчі. Наприкінці зустрічі українець відзначився ще раз, реалізувавши пенальті.

Кравець перейшов у Коньяспор з Динамо, підписавши з турецьким клубом дворічну угоду. Форвард покинув київський клуб, щоб мати можливість отримувати більше ігрової практики.

Коньяспор набрав чотири очки і йде на сьомому місці турецької Суперліги. Наступний матч команда Кравця проведе 4 жовтня проти Денізліспора.