Палмейрас виграв Кубок Лібертадорес, забивши вирішальний м’яч на 90+9-й хвилині

У неймовірному фіналі зелено-білі перемогли Сантос

Палмейрас. Фото - Getty Images

У фіналі Кубка Лібертадорес на Маракані зустрілися два представники Бразилії – Палмейрас і Сантос. Зелено-білі обіграли суперника з рахунком 1:0.

У першому таймі команди жодного разу не пробили в площину воріт. Після перерви на полі також була рівна боротьба.

Доля Кубка Лібертадорес вирішилася в компенсований час. На 90+9-й хвилині точний удар Брено приніс Палмейрасу перемогу.

Перед голом зелено-білих між гравцями обох команд почалася бійка, а головний тренер Сантоса Кука отримав червону картку.

Відзначимо, що за Палмейрас виступають колишній нападник Шахтаря Луїс Адріано і екс-гравець Металіста Вілліан Гомес.

Палмейрас став переможцем Кубка Лібертадорес вдруге в історії. Раніше зелено-білі тріумфували в турнірі в 1999 році. Сантос вигравав трофей тричі (1962, 1963, 2011).

У лютому Палмейрас (як переможець Кубка Лібертадорес) зіграє на Клубному чемпіонаті світу. У півфіналі зелено-білі зустрінуться з переможцем матчу Тигрес (Мексика) – Ульсан (Південна Корея).