Бордо з Ігнатенком зіграв унічию з Монако

Українець вийшов на заміну у другому таймі

Бордо – Монако 1:1 огляд матчу, відео голів за 20 лютого

Фото - twitter.com/girondins

Бордо на своєму полі зіграв унічию з Монако (1:1) у матчі 25-го туру чемпіонату Франції. Це був перший поєдинок жирондинців під керівництвом нового головного тренера Давіда Гайона.

У середині першого тайму Ремі Уден вивів господарів уперед. Монако зрівняв рахунок після перерви завдяки автоголу захисника Бордо Марсело. Зазначимо, що монегаски відігралися у меншості – на 34-й хвилині другу жовту картку отримав Орельєн Тчуамені.

Український півзахисник Бордо Данило Ігнатенко розпочав матч на лаві запасних. Хавбек вийшов на заміну на 65-й хвилині за рахунку 1:0.

Бордо залишився на останньому місці в Лізі 1, поступаючись Труа, Лор’яну та Мецу за додатковими показниками. Монако йде на шостій позиції.

У наступному турі 27 лютого Бордо на виїзді зіграє проти Клермона, а Монако прийматиме Реймс.