Дубль Неймара допоміг ПСЖ розгромити Монпельє

Команди забили сім голів на двох

ПСЖ - Монпельє 5:2 огляд матчу, відео голів за 13 серпня

Неймар. Фото - Getty Images

ПСЖ на своєму полі розгромив Монпельє (5:2) у матчі другого туру чемпіонату Франції.

У середині першого тайму команда Крістофа Галтьє втратила чудову нагоду вийти вперед – Кіліан Мбаппе не був точним з одинадцятиметрової позначки.

Перед перервою ПСЖ все ж таки повів у рахунку – Фалайє Сако зрізав м’яч у власні ворота. Через чотири хвилини Неймар реалізував пенальті та подвоїв перевагу господарів поля.

У другому таймі Неймар, Мбаппе та літній новачок Ренату Санчеш довели рахунок до розгромного. Монпельє відповів голами Вахбі Хазрі та Енцо Чато.

ПСЖ з шістьма очками в активі очолює турнірну таблицю Ліги 1. Монпельє йде на восьмій позиції.

У наступному турі 21 серпня ПСЖ на виїзді зіграє проти Лілля, а Монпельє вдома прийме Осер.

• Ліга 1. 2-й тур

ПСЖ – Монпельє – 5:2 (2:0)
Голи: Сако, 39 (автогол), Неймар, 43 (пен.), 51, Мбаппе, 69, Санчеш, 87 – Хазрі, 58, Чато, 90+2