Екс-хавбек Ліона і ПСЖ Бодмер завершив кар’єру

Останнім клубом півзахисника став Ам'єн.

Матье Бодмер. Фото: Getty Images

Відомий французький півзахисник Матьє Бодмер вирішив завершити кар’єру футболіста.

Останнім клубом гравця був Ам’єн. Спочатку в контракті футболіста був прописаний пункт про продовження угоди ще на рік у разі уникнення Амьеном вильоту. Однак через пандемію коронавіруса чемпіонат Франції був достроково завершений – Ам’єн фінішував на 18-му місці і вилетів до Ліги 2.

У поточному сезоні в складі Ам’єна Бодмер провів 10 матчів, відзначившись одним забитим м’ячем.

Нагадаємо, що 37-річний Бодмер – вихованець Кана. Протягом своєї кар’єри він виступав за Кан, Лілль, Ліон, ПСЖ, Сент-Етьєнн, Ніццу і Генгам.

У складі Ліона і ПСЖ француз по разу став чемпіоном Франції. Крім того, півзахисник у складі Ткачів виграв Кубок Франції і двічі перемагав у Суперкубку країни. У 2008 році Бодмер також провів один матч за національну збірну.